Veľká novinka v ponuke!
Úvod / BLOG / Veľká novinka v ponuke!

Novinka v ponuke!
Červené vína zo Španielska a sortiment enologičky Edity Ďurčovej, kolekcia Editio Vinifera.


Nový sortiment červených vín zo Španielska - Rioja a Ribera del Duero!

Jednou z našich najväčších noviniek je rozhodnutie doplniť sortiment o kvalitné španielske vína, ktoré pre vás vyberáme v spolupráci s renomovanou enologičkou Editou Ďurčovou. Cenné rady pani Ďurčovej obohatia každú diskusiu o vínach a je nám cťou, že sa rozhodla s nami spolupracovať.A prečo dopĺňame našu ponuku práve o španielske vína?

Španielsko je spolu s Talianskom a Francúzskom najväčším producentom vína na svete. Nás predovšetkým zaujímajú vína rodinných prémiových vinárstiev, podobne ako je tomu pri nemeckých vínach v našom sortimente. Rozhodli sme sa zaradiť do nášho portfólia najmä španielske červené vína, pri ktorých platí bezkonkurenčne najlepší pomer cena a kvalita – staršie vyzreté špičkové vína ponúkame za naozaj primerané ceny. Nosnou červenou odrodou je pritom Tempranillo. Chceli by sme  zdôrazniť mimoriadne vysokú kvalitu ponúkaných vín, ktoré osobne vyberá Edita Ďurčová.

Prioritou v našej ponuke sú vína z jednej z najznámejších, najkrajších i najstarších vinárskych oblastí v Španielsku D.O.Ca. Rioja, ležiacej v údolí rieky Ebro. Čo do kvality môžeme túto oblasť porovnať s nemeckým regiónom Mosela, ktorého vína ste si tak obľúbili. Ponúkame však aj kvalitné vína z ďalších španielskych regiónov: Ribera del Duero, Castillia y Leon, Valencia a pod.Veríme, že tieto španielske perly, vyberané pod taktovkou našej špičkovej enologičky, si k vám nájdu cestu, budete sa k nim radi vracať a objavovať aj ďalšie zaujímavé prírastky v našej ponuke.Editio Vinifera - exluzívna kolekcia

Pripomíname, že v portfóliu máme aj vína vlastnej značky Edity Ďurčovej Editio Vinifera. Ide o projekt spolupráce s významnými slovenskými vinárstvami (Château Béla, Karpatská perla, Hacaj, Pavelka).

Sme overený obchod

Máme 100% spokojných
zákazníkov nielen za
posledných 90 dní. Sme
prémiový obchod s naozaj
vyberanými vínami z Nemecka
a zo Španielska.

Kliknite na recenzie zákazníkov
Heureka


Referencie a recenzie
našich zákazníkov


 

Naša filozofia


Naši vinári

Anecoop, Valencia
Apel, Mosel
Deutschherren Hof, Mosel
Editio Vinifera, Slovakia
Erben von Beulwitz
Franzen, Mosel
Goméz Gruzado, Rioja
Hans Wirsching, VDP, Franken
Hermann Ludes, Mosel
Hofgut Falkenstein, Saar
Johannes Fischer, Saar
Josef Spreitzer, V.D.P., Rheingau
Karl Erbes, Mosel
Kruger Rumpf, V.D.P., Nahe
Marqués de Riscal, Rioja
Matthias Knebel V.D.P., Mosel
Peter Kriechel, Ahr
Peter Lauer V.D.P, Saar
Rebenhof, Mosel
Saar Mosel Winzersekt, Mosel
Schloss Saarstein V.D.P, Saar
Unsi Wines, Navarra
Viňa Mayor, Ribera Del Duero
Vivanco, Rioja