BLOG
Úvod / BLOG

O všetkom, čo súvisí s dobrým vínom


Našou prioritou je ponúkať a dodávať vám vína z rodinných vinárstiev so stáročnými tradíciami. Zároveň vás chceme informovať nielen o našej ponuke, ale prinášať vám aj zaujímavé i podnetné články o jednotlivých regiónoch. Dôraz pritom kladieme na svetoznámy nemecký vinohradnícky región Mosela, o ktorom sme napísali do popredných slovenských časopisov ako InBar, Život či BREAK. Aby aj širší okruh čitateľov mal k dispozícii autentické informácie priamo z Mosely.

Veľmi dôležitou je pre nás spätná väzba od našich zákazníkov, preto radi publikujeme aj ich recenzie na vína z našej ponuky, v ktorých opisujú ako im chutili a aký zážitok pri ich degustovaní mali. Aby ten zážitok bol ešte umocnenejší, chceme na našom blogu publikovať viac zaujímavých informácií i rád z vinárskeho sveta.

Viete napríklad, čo znamená Grosse Gewächs? K vínu patrí i dobrá gastronómia, aj preto vám ponúkame články o súznení špargle a rizlingu, či recepty týkajúce sa Mosely, ako moselský jablkový koláč či lahôdku k suchému rizlingu - pečený losos na masle s mandľovou krustou.

Veríme, že čítanie nášho blogu bude pre vás obohacujúce a veľmi radi prijmeme vaše tipy a námety.
info@vyberanevina.sk